Lekcje angielskiego w stolicy

Język angielski musi obecnie znać każdy. Stolica naszego kraju daje szerokie możliwości w tej kwestii. Najlepszymi sposobami nauki są szkoły językowe oraz angielski z dojazdem do ucznia. Angielski z dojazdem w Warszawie to znakomity sposób by zaoszczędzić cenny czas. Już na pierwszej lekcji lektor dokonuje analizy poziomu znajomości języka obcego kursanta. Lektor proponuje uczniowi odpowiednie materiały oraz strategie nauczania. Nauczyciel stara się wsłuchiwać w potrzeby klienta i na podstawie swojego doświadczenia proponuje odpowiednio dopasowane zajęcia.

angielski

Autor: Department of Foreign Affairs and Trade
Źródło: http://www.flickr.com
Nauczyciele z dojazdem do klienta to osoby, z ogromną pasją. Ciągły rozwój i podnoszenie własnych umiejętności zawodowych jest dla nich niezwykle ważne. Pracę dydaktyczną jak i proces samodoskonalenia lektorów wspiera zespół metodyków. Książki, jakimi dysponują lektorzy to nowoczesne pozycje, należą do najlepszych wydawnictw na rynku edukacyjnym. Nauczyciele dojeżdżają do klienta, gwarantują mu darmowe materiały do nauki i przeprowadzają lekcje o wyznaczonej przez klienta porze dnia i miejscu. Nauczyciele Pracują od 6:00 do 22:00. Lekcje mogą odbywać się w domu, firmie, klubokawiarni, jak również w restauracji w czasie lunchu. Uczeń ma możliwość odwołania zajęcia max. dobę przed. Nie traci wtedy swoich pieniędzy. Uczeń zatem nie musi martwić się niespodziewanym wyjazdem służbowym czy rodzinnym – “>więcej informacji.

Słownik języka angielskiego

Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com
Alternatywą do kursów z dojazdem do klienta są szkoły językowe. Na Ochocie w Warszawie znajduje się wiele szkół językowych. Program dydaktyczny w szkołach językowych jest indywidualnie dopasowany do potrzeb Klientów. Szkoły językowe na Ochocie Oferują kursy na każdym poziomie zaawansowania – od początkującego – do zaawansowanego, które są równocześnie dopasowane do wieku osób uczących się: kursy dla dzieci, młodzieży czy osób dorosłych. Szkoły j.angielskiego na Ochocie prowadzą też specjalistyczne kursy językowe z zakresu biznesu, prawa, IT, medycyny oraz innych zagadnień. Szkoły kuszą niewielkimi grupami, wykorzystaniem narzędzi multimedialnych, indywidualne podejście do kursanta oraz kadrę znakomicie wykształconych nauczycieli i native speakerów. Ponadto, szkoły mają do dyspozycji obszerną bibliotekę książek jak i materiałów obcojęzycznych (w tym płyt DVD z filmami i materiałami edukacyjnymi), za sprawą których jeszcze lepiej można zgłębić tajniki języka obcego. Uczniowie systematycznie ćwiczą nabyte umiejętności oraz podchodzą do testów sprawdzających w trakcie semestru; każdy semestr kończy egzamin.

Related Post