Profesjonalny auto złom na terenie Poznania i Warszawy

Auto złom Poznań przyjmuje każdy samochód do złomowania, zapewnia darmowe holowanie pojazdu, wystawia zaświadczenie dotyczące złomowania, zapewnia środki finansowe za każdy oddany samochód.

Auto złom Poznań to stacja demontażu pojazdów z upoważnieniem wojewody wielkopolskiego do wydawania zaświadczeń wyrejestrowujących pojazd. Auto złom Poznań zajmuje się złomowaniem pojazdów oraz (odnośnik do serwisu) sprzedażą części odzyskanych z przyjętych pojazdów. Auto złom poznań odbiera pojazd własnym transportem i za każdy przyjęty na stację samochód – płaci . Auto złom Poznań prowadzi sprzedaż części samochodowych z rozbiórki pojazdów. W ofercie znajduje się wiele części takich jak: silniki, elementy karoserii, elementy wykończenia wnętrza oraz inne części samochodowe.

samochody w skupie złomu

Autor: Firing up the quattro….
Źródło: http://www.flickr.com

Aby złomować pojazd, potrzeba: samochód z czytelnymi znakami identyfikacyjnymi; dowód rejestracyjny lub dokument potwierdzający dane auta w przypadku, gdy dowód rejestracyjny był zatrzymany przez policję, potrzeba potwierdzona przez wydział komunikacyjny – kopia dowodu rejestracyjnego auta, w przypadku gdy pojazd został zakupiony, ale nie był zarejestrowany na nowego właściciela – dowód rejestracyjny figuruje na poprzednią osobę; umowa kupna potwierdzona przez US oraz dowód osobisty właściciela pojazdu. Sprawdź też

Główną działalnością firmy jest recykling pojazdów, sprzedaż używanych elementów zamiennych do samochodów oraz złomowanie samochodów.Profesjonalny skup pojazdów do złomowania – płaci za każdy pojazd bez względu na stan i markę oraz rocznik. Firma wystawia legalne zaświadczenia do ubezpieczalni oraz posiada własne darmowe lawety. Firma przede wszystkim specjalizuje się w kasacji oraz (kliknij tutaj)chodów, zgodnie z obowiązującymi przepisami i regulacjami, przestrzegając przy tym wszelkie standardy bezpieczeństwa.

Kasacja samochodów Warszawa jest w chwili obecnej jedną z najczesciej wybieranych form pozbywania się pojazdow. W czasie pracy wykorzystuje sie nowoczesny sprzęt, który calkowicie likwiduje niesprawne albo po prostu stare pojazdy .Kasacja samochodów Warszawa to znakomita alternatywą dla auto szrotów lub złomowisk. Firma proponuje dobre warunki współpracy oraz najwyzszy standard obsługi. Zlomowanie pojazdow może być niezwykle korzystne zarówno pod względem finansowym, jak i pod wzgledem ochrony środowiska.

Related Post