W jakich zakątkach Polski warto zorganizować konferencję z udziałem obcokrajowców, żeby ci zachwycili się niepowtarzalnością polskich pejzaży

Nasz kraj jest w dalszym ciągu mało znany i jeżeli chodzi o turystyczne eskapady, to niestety przegrywamy z egzotyczną Turcją bądź krajami Ameryki Środkowej. Polska leży na obrzeżach Europy i przez wiele lat po II wojnie światowej znajdowała się w obszarze wpływów Związku Radzieckiego. Wspomniany bieg wydarzeń jeszcze bardziej oddzielił nasze państwo od zachodnich sąsiadów, a w konsekwencji niegdysiejszy kraj Polan został zapamiętany przede wszystkim jako ojczyzna sławnego papieża.

Zamek Topacz

Źródło: zamektopacz.pl
Zorganizowanie międzykontynentalnej konferencji w Polsce staje się idealną okazją, aby pokazać obcokrajowcom piękno polskiej ziemi. Wystarczy tylko starannie wybrać miejsce narady. Zasugerujmy więc dwie lokalizacje, które mogą wziąć pod uwagę organizatorzy międzynarodowych spotkań. Zamek Topacz (wspaniałe miejsce) jest zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie Wrocławia. Ładnie odrestaurowany budynek jest zaadaptowany na hotel, gdzie mogą odbywać się wystawne biesiady, a także konferencje.

W pomieszczeniach w dalszym ciągu czuć klimat minionych wieków, gdyż zarządcy zadbali o wyposażenie nawiązujące wyglądem do stylu zeszłych epok.

Interesuje Cię istotna propozycja zakupu tego typu artykułu? Zachęcamy zatem do wejścia w ten link. W nim wyszukasz ich dużo więcej.

Natomiast nie brakuje tutaj udogodnień rodem ze współczesności – inaczej przedsiębiorcy z pewnością nie chcieliby spędzić w tym obiekcie nawet jednego dnia. Duże wrażenie zrobią na pewno sale konferencyjne, które zostały porządnie odnowione. Zamek – (więcej opinii na ten temat) – Topacz oferuje także sporo atrakcji, które uprzyjemnią pobyt wszystkim przybyszom, np. jest możliwość wypożyczenia stylowych rowerów. Bałtyk co prawda nie może konkurować z tak egzotycznymi akwenami jak Morze Czerwone czy Karaibskie, lecz co roku przybywają tutaj tłumy turystów spragnionych długo oczekiwanego wypoczynku.

sala konferencyjna w zamku topacz

Źródło: zamektopacz.pl
Można więc i tutaj zorganizować konferencję, bo baza noclegowa jest w tym regionie dobrze rozwinięta, a i nie brakuje odpowiednio, czyli podręcznikowo wyposażonych ośrodków – praktycznie każda sala konferencyjna nad morzem spełni oczekiwania stanowczych organizatorów, wystarczy tylko skoncentrować się na takich centrach, które oferują wyższy standard usług. Rozrywki pozostają tylko dodatkiem, więc każdy trener lub po prostu prelegent musi mieć do dyspozycji laptop z najnowszymi wersjami aplikacji biurowych, tablicę suchościeralną czy flamastry. Natomiast uczestnicy będą zachwyceni, jeżeli te parę godzin przesiedzą na miękkich krzesłach.