Kapitalne miejsce na sympozja

Bielsko-Biała, miejscowość na pograniczu. Równie blisko stąd do Wiednia, Pragi i Ostrawy. Miasto to jest stolicą regionu obecnie zwanego Podbeskidziem. Nazwa ta lokalnie budzi kontrowersje wśród tutejszych Bielszczan, bowiem nie oddaje skomplikowanej historii.

Z racji swego położenia u podnóży Beskidu Śląskiego Bielsko przede wszystkim kojarzone jest z wypoczynkiem zimowym.

przejdź dalej

Autor: Mark Hillary
Źródło: http://www.flickr.com

Mało kto myśli o tym mieście jak o ośrodku finansowym, a miasto to z powodów sąsiedztwa stolic nadaje się na centrum finansowe jak mało które spośród miast Podbeskidzia. Jest to widoczne w mieście. Główna ulica miasta przywodzi na myśl Wiedeń, i nie jest to tylko rezultat przepięknej architektury wzorowanej na Wiedniu z końca dziewiętnastego wieku, lecz również efekt sporej ilości banków które posiadają w tej okolicy swe oddziały. Jednakże aby miasto mogło spożytkować powyższe zalety konieczna może być sala konferencyjna Bielsko-Biała (zobacz więcej) oferuje wiele takich miejsc.

Można negocjacje biznesowe prowadzić w sali hotelu pomnącego imperium austriackie lub zdecydować się miejsce z panoramą na góry. sale konferencyjne poznań położone na peryferiach miasta tworzą klimat wygodny dla spokojnych spotkań biznesowych. Świetnie rozwinięta infrastruktura kolejowa jak też drogowa, bliskość Uniwersytetu Śląskiego a także innych uczelni jest dogodną lokalizacją do prowadzenia sympozjów.

Bielsko-Biała po zakończonej konferencji oferuje jej gościom dużą ilość atrakcji, przykładowo ściankę wspinaczkową gdzie uczestnicy sympozjum mogą się nieco rozerwać. Entuzjaści aktywnego wypoczywania mający ochotę na mały spacer górskimi szlakami mogą po 15-minutowej jeździe komunikacją miejską dotrzeć na szlak turystyczny i cieszyć się włóczęgą górska.

Natomiast dla tych z uczestników konferencji którzy ze wszelkich sportów przedkładają picie piwka gród nad Białą ma do zaoferowania również miejski browar, nawiązujący do tradycji piwowarskich, bowiem jak każde odpowiednio stare miasto Bielsko miało swój browar.

Czy masz ochotę poznać dodatkowe porady? Jeśli tak, to zobacz w witrynie (https://bhpprofesjonalnie.pl/) podobne wiadomości dotyczące takiej sprawy – odnośnik jest tu.

Natomiast miłośnicy architektury w drodze z sympozjum mogą podziwiać secesyjne kamienice w centrum miasta. Podobno zachowało się tu ich więcej aniżeli w Krakowie. Wszystko to z całą pewnością pomoże Bielsku-Białej stać się w przyszłości znacznym centrum finansowym.

Related Post