Co jeszcze możemy zrobić dla Państwa? Pomoc w zorganizowania pogrzebu bliskiej osoby.

Odejście bliskiej osoby to bez wątpienia zawżdy wielka trauma dla jego rodziny. Pomimo szoku w którym ci ludzie się znaleźli, mają zwykle ledwo dwa-trzy dni na załatwienie wszystkich formalności powiązanych z pochówkiem. A jest tychże formalności wiele, są to nie tylko sprawy urzędowe czy medyczne, ale również częstokroć kościelne (nabożeństwo pogrzebowe, uzyskanie miejsca na cmentarzu), jak też organizacja poczęstunku dla żałobników itd..

Spraw do załatwienia jest wiele, zatem my, oferując swoje usługi pogrzebowe we Wrocławiu, staramy się niesłychanie, by pomóc osobom po stracie w tym jakże bolesnym momencie. Nasz zakład pogrzebowy Wrocław, oferuje swe usługi funeralne przez całą dobę. Naszym profesjonalnym pracownikom potrzeba minimalnej ilości dokumentów, a nawet prostego upoważnienia, by ściągnąć z głowy rodziny znajdującej się w żałobie wszelkie kwestie formalne.

usługi pogrzebowe

Autor: Iglesia en Valladolid
Źródło: http://www.flickr.com

Unikamy zbędnych w tejże sytuacji pytań. Jesteśmy w stanie zorganizować usługi ( www.adwokat-wroclaw.com.pl/uslugi-dla-przedsiebiorstw ) pogrzebowe Wrocław lecz nie tylko. Mamy własne placówki usiane w całym kraju, tak więc zorganizujemy pochówek i stypę na terenie nieomal całej Polski. Oczywiście, podobnie jak pozostałe zakłady pogrzebowe we Wrocławiu – kredytujemy swe usługi. Pomożemy załatwić sprawy urzędowe jak i parafialne, to znaczy mszę pogrzebową, również miejsce na cmentarzu. Realizujemy usługi doradcze w zakresie pochówku, podpowiemy dokąd się udać – punkt po punkcie, by jak najsprawniej pozałatwiać wszystkie formalności: dokument od doktora, formalności w urzędzie stanu cywilnego, druki nekrologów, poczęstunek dla żałobników, itp., których wcale trzeba załatwić nie mało. Dysponujemy własną chłodnią, możemy zaoferować przewóz zwłok, również spoza granic Polski, przygotowanie zmarłego do wystawienia w kapliczce. Mamy w ofercie trumny: dębowe, olchowe, topolowe, sosnowe, klasyczne jak też kremacyjne.

Mamy w sprzedaży także duży wybór urn: z metalu, kamienia, ceramiczne, drewniane, a także z materiałów mieszanych. Jako producent urn i trumien możemy zaoferować je w cenach producenta. Ponieważ posiadamy porozumienie z okoliczną kwiaciarnią, zatem również wiązanki kwiatowe możemy zaoferować w bardzo niskich cenach. Nasz pracownik jest do państwa dyspozycji po numerami telefonów (71) 78-88-356, kom. 765-990=765 przez całą dobę. Nasza strona www: pogrzeb Wrocław. pl

.