Najtańsze wysyłki zagraniczne – jak zrobić to sprytnie i nie przepłacić? Nadajemy i śledzimy paczkę dzięki platformie w internecie.

Gdy mamy w planach wysyłanie dużej ilości przesyłek zagranicznych, oczywiście korzystna dla naszego portfela będzie opcja tanich paczek. Warto przeanalizować witryny internetowe i cenniki wiodących firm kurierskich, aby wybrać najlepiej i by stosunkowo niska cena nie oznaczała bardzo niskiej jakości.

Przesyłka

Autor: alison_gor
Źródło: http://www.flickr.com
Właśnie teraz rynek oferuje naprawdę szeroki wachlarz usług kurierskich w bardzo korzystnych cenach, bez żadnych ograniczeń i potrzeby podpisywania umów. Oczywiście, naszym przeznaczeniem jest wygodne nadanie paczki, a rezultatem jest jak najszybsze i sprawne dostarczenie jej do adresata Sporym udogodnieniem dla nadawcy paczki jest również szansa śledzenia drogi realizowanych zamówień. Dobrze jest znaleźć firmę kurierską, która oferuje tanie przesyłki zagraniczne do wszystkich państw na terenie Unii Europejskiej.

Zanim zapakujemy swoją przesyłkę, zapoznajmy się z podstawowymi wymaganiami opakowania i ich oznakowaniaopakowania (poszerzone informacje pod linkiem) podczas transportu oraz sortowania, paczki mogą być narażone na drgania, wstrząsy i wgniecenia, dlatego żeby zapewnić im możliwie najlepsze bezpieczeństwo, dobrze jest opakować ją według instrukcji w taki sposób, by nasza paczka, nawet z wrażliwą zawartością, dotarła do odbiorcy w perfekcyjnym stanie.

Dobrze, gdy parton pakowy jest grubszy, ewentualnie delikatne miejsca można wzmocnić grubą taśmą. Poza tym wolne przestrzenie w paczce powinny zostać zapełnione, w ten sposób by zawartość przesyłki nie mogła się swobodnie poruszać. Świetnym wypełnieniem są wióry styropianowe lub papier z niszczarki. Towar nie powinien dotykać zewnętrznego opakowania ani stykać się ze sobą.

Tanie przesyłki zagraniczne można opłacić przelewem bez opuszczania domu. Wszystko idzie szybko i sprawnie, więc w ciągu kilku dni nasz odbiorca będzie cieszył się oczekiwaną przesyłką. Zanim kurier dowiezie paczkę do drzwi naszego odbiorcy możemy śledzić, gdzie ona jest wpisując jej numer przewozowy w przeznaczonym do tego miejscu na platformie internetowej naszej firmy kurierskiej (-> zobacz szczegóły). By dokonać dobrego wyboru, możemy użyć przydatnej porównywarki, która uwzględni państwo, do którego chcemy coś wysłać, ciężar i wymiary przesyłki.

Related Post