W jakim celu pójść do logopedy

Czy też odnosisz przekonanie, że wielu rodzimych polityków powinno zaliczyć chociaż kilka wizyt u logopedy? Ich dykcja, jąkanie się, bełkot, niewyraźne wysławianie się, wcinki, mlaskanie to najlepszy dowód, że część klasy politycznej to nie jest na pewno najwyższa klasa, jeśli chodzi o prezencję słowną. Co jeszcze denerwuje?

rankinglekarzy
Nieznajomość przynajmniej jednego języka obcego to słabość dojmującej większości naszych polityków. Często tego typu temat powraca przy okazji, eurowyborów, gdy przepytywani politycy, przyszli europosłowie są zdolni oznajmić po angielsku co jedynie, jak się nazywają, kim są i gdzie żyją. wszystkie te wypowiedzi upiększone pięknym wschodnim akcentem. Tymczasem, gracz polityczny i nieistotne czy rodzimy czy globalny (choć ten drugi obowiązkowo!) musi mówić po angielsku. Jako osoba oświecona, reprezentant wielu osób, które na niego oddały głos musi odznaczać się tą dzisiaj, powszechną znajomością (sprawdzony logopeda z krakowa).

nieistotne, czy wybraniec narodu jest z północy czy z południa, z Wielkopolski czy Mazowsza, Krakowa czy z Gdańska – grubiaństwo ma ukryte w genach. Nie wiem, czy bierze się to z naszej wieśniaczej tradycji czy może świat polityki tak mocno „psuje” każdego śmiertelnika, lecz istnieją politycy, którzy dosłownie rywalizują w zawodach, kto silniej podrażni, kto bardziej uszkodzi, kto stworzy nowatorski skrót myślowy na konkurenta politycznego.

Polityk, to powinno brzmieć tytularnie. Niestety, tak nie jest i nie będzie póki wielu naszych posłów będzie, stwierdzając potocznie, strugać wariata. Co przez to pojmujemy? kuriozalne działania, szyderstwo z powagi zajmowanego stanowiska, niemądre wypowiedzi (często z dziedziny, o których dany poseł nic nie wie).

Fascynuje Cię opisywany wątek? Jeżeli tak, to pod tym odsyłaczem odnajdziesz podobne ciekawe dane, których nie stracisz z pamięci przez długi czas.

To są konsekwencje pajacowania, osobliwej przypadłości śmiertelnika ogarniętego głupotą.

I na sam koniec, niestety, ale nasi przedstawiciele przy tych wszystkich słabostkach i nielicznych zaletach błądzą w miejscu i jedynie paru z nich promuje swój rozwój umysłowy. Reszta chyba myśli, że ma już jakąś końcową wiedzę, która uwalnia ich z rozwoju i doskonalenia.

Źródło: www.rankinglekarzy.pl

Related Post