Detektyw w stolicy Dolnego Śląska.

Agencja detektywistyczna znajduje się we Wrocławiu, lecz swoją działalność prowadzi na terenie całego kraju. Wykonuje usługi detektywistyczne na najwyższym poziomie, według najwyższych standardów działań dzięki czemu zyskało zaufanie klientów w całym kraju. Ponad ćwierć wieku doświadczenia i zamiłowania w to co się robi – tak w skrócie opisać można tą agencję detektywistyczną. Wrocław posiada więc placówkę, która od długich lat dba o interesy swoich mieszkańców.

Bazując na posiadanej wiedzy i umiejętnościach realizujemy najbardziej skomplikowane zadania, z dobrym rezultatem. Misją biura jest pomaganie i rozwiązywanie problemów z pełnym zachowaniem zasad dyskrecji.

Przedsiębiorstwo działa na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych.

Frapuje Cię kwestia poruszana w tym tekście? Poznaj oprócz tego też inne zbliżone treści – zwyczajnie wejdź tutaj terapia par opole.

Biuro zatrudnia wysoko wyedukowanych ekspertów: detektywów licencjonowanych, pracowników ochrony oraz techników, a także specjalistów w dziedzinie prawa i informatyków. To fachowcy mający liczne doświadczenie w pracy, zdobyte m.in. podczas służby w policji w wydziale kryminalnym a także techniki operacyjnej. Biuro to gwarantuje profesjonalną pomoc i rozwiązanie rozmaitych problemów.

Oferta biura detektywistycznego skierowana jest do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców, którzy z różnorodnych względów potrzebują fachowej pomocy detektywa w sprawach z zakresu spraw rozwodowych, poszukiwania osób oraz mienia, wykonaniu ustaleń majątkowych,zebraniu dowodów w sprawach, w których toczy się postępowanie w sprawach o przestępstwa,ochrony znaków towarowych, weryfikacji prawdziwości danych dotyczących szkód zgłaszanych firmom ubezpieczeniowym itd.

Agencja detektywistyczna we Wrocławiu kooperuje z instytutami ekspertyz sądowych, wykonującymi badania i robiącymi ekspertyzy w różnych działach kryminalistyki.W toku wykonywanych usług w zależności od rodzaju sprawy, biuro kooperuje także z Organami prowadzącymi postępowania karne. Na bieżąco współpracuje też z renomowaną Kancelarią Adwokacką, proponując Klientom całościową obsługę prawną.

Dodatkowo biuro oferuje badanie wariografem, czyli przy użyciu wykrywacza kłamstw, realizowane przez Biegłego Sądowego z obrębu wariografii o wieloletnim doświadczeniu i praktyce zawodowej. W trosce o rzetelne udokumentowanie zdarzeń, uzyskanie ciekawych informacji oraz kontrolowaniu ustaleń, detektywi z biura zaopatrzeni są w w najnowocześniejszy oraz najlepszy pod względem techniki sprzęt.

Related Post