Coś przede wszystkim dla naszych pociech

Obecnie jest wiele opcji zorganizowania dzieciom czasu. Dużo rodziców posyła swoje pociechy na zajęcia po szkole. Maluchy często przesiadują po kilka godzin w świetlicy. Bywa, że ten czas nie jest jakoś szczególnie wykorzystywany. Nie zawsze zajęcia pozalekcyjne odpowiadają dzieciom. A siedzenie na świetlicy po raz dwudziesty któryś w miesiącu też nie jest zbyt przyjemne.

dzieci

Autor: Kinderplaneta
Źródło: Kinderplaneta
Tak, więc warto pamiętać o tym, że jest coś takiego jak na przykład konkursy online dla dzieci – sprawdź. Jeżeli chcielibyśmy, żeby nasze dziecię się wykazało i efektywnie spędzało swój czas to dobrze poszukać dla niego jakiś konkurs. Na początek dobrze rozeznać się czy nie ma jakiś szkolnych konkursów. Wtedy w czasie, kiedy pociecha będzie siedziała na świetlicy, będzie mogło tworzyć coś na szkolny konkurs. To kreatywne zajęcie na pewno poruszy wyobraźnię naszego dziecka i co najważniejsze sprawi, że nasze dziecko nie zanudzi się.

Rysuj i zdobywaj nagrody

Dzieci czekają na uchwalenie nowych praw

Autor: Wiktor Bąkiewicz
Źródło: http://znanenieznane.pl

Dziś wszyscy wiemy, że dzieci są cudowną inwestycją. Oczywiście jest to racja stara jak świat. Tyle, że w dzisiejszych czasach rodzice robią wszystko by ich dzieci były naj pod każdym względem. Nie jest tak, że najważniejsze jest dla nas to do tego żeby dzieciom było komfortowo, a liczymy na to by wśród rówieśników nasza pociecha wyróżniała się inteligencją i wszystkim, co najlepsze. Nie jest to najlepsze rozwiązanie. Takie lokowanie swoich niespełnionych marzeń na dziecko nigdy nie jest właściwe. Jeśli chcemy by nasze dziecko właściwie się rozwijało musi ono wiedzieć, że nie zawsze będzie wygrywało.

Tak, więc dobrze żeby nasze dzieci brały udział w konkursy plastyczne dla dzieci. Konkursy artystyczne pozwalają naszym pociechom rozwijać się. Jeśli nasza pociecha uwielbia rysować to warto szukać jakiegoś konkursu. W ten sposób maluch nauczy się jak rywalizować i dowie się, że jak chciałoby zdobyć nagrodę to musimy dać z siebie wszystko. Oczywiście, jeśli nasza pociecha nie będzie miała ochoty tworzyć obrazków na konkursy, to można zapisać dziecko na jakieś inne zajęcia.

Kliknij ten link a znajdziesz wskazówki ze strony (https://zabawekczas.pl/produkty/figurki,2,1647) napisane dla osób zaabsorbowanych analizowanym w niniejszym materiale tematem.

Może dziecko będzie miało ochotę się ścigać w konkursach związanych ze sportem, a pozostałe dzieci będzie wolało śpiewać. Sprawdźmy, do czego ma predyspozycje nasze dziecko, ale pozwólmy też malcowi samemu poszukać tego, co maluch chciałby zrobić.