Konsultacje transportowe to profesjonalna i kompletna obsługa przedsiębiorstw transportowych, jacy służą szerokim doświadczeniem

Jeśli prowadzisz przedsiębiorstwo przewozowe, warto skorzystać ze szkoleń, które będą konieczne. Treningi te są zalecane dla dyrekcji firmy przewozowej, a również kierownictwa czy też samych kierowców. A także można korzystać z obsługi doradztwa transportowego.

ciężarówka na drodze

Autor: The Victorian Greens
Źródło: http://www.flickr.com

Doradztwo transportowe oferuje sporo usług i treningów, które pomogą należycie kalkulować kierowców, a także prowadzić dokumentacje. Także przygotuje przedsiębiorstwo do monitoringów specyfikacji czy też (sprawdź) do inspekcji drogowych. Sprawdzi poprawność w specyfikacji firmy oraz umożliwi innowacyjne wprowadzanie stosownych strategii działania, które przeciwdziałają wyniknięciu przekroczeń w przedsiębiorstwie zajmującym się transportem. Konsulting wykonuje rozliczanie czasu pracy kierowców (czytaj : ) z tachografów analogowych czy też cyfrowych (sprawdź informacje na stronie), co gwarantuje całkowitą kompatybilność z zarządzeniami Inspekcji Transportu Drogowego, Państwowej Kontroli Pracy czy też Straży Granicznej, a też służby celnej i policji krajów europejskich. Rozliczanie czasu pracy kierowców w przedsiębiorstwie transportowym jest nadzwyczaj fundamentalna, jako że powinny być w zgodzie z wymogami unijnymi i warunkami służb kontrolnych. Z tej przyczyny doradztwo zbiera, archiwizuje oraz bada informacje z kart kierowców i tachografów liczbowych. Doradztwo transportowe (-> ) realizuję usługi audytorskie, to znaczy śledzenie spełnianych warunków ustawowych przez przedsiębiorcę i zatrudnianych kierowców w aspekcie wykonywania przewozów drogowych m.in. warunki licencyjne, wypływające z posiadanych zezwoleń oraz poświadczeń, a także kwalifikacje kierowców. Przeprowadza też fachowe szkolenia biznesmenów i kierowców, które obejmują przekazanie wiedzy teoretycznej, zawartej w przepisach oraz rozporządzeniach, a też zawierają sporo rad pożytecznych. Wobec tego warto skorzystać z konsultingu transportowego, aby nie zginąć w gąszczu przepisów ruchu drogowego, a także posiadać uporządkowane dokumentacje w przedsiębiorstwie.