Wybieramy zabawki dla chłopca

pojemniki

Autor: PLAST TEAM
Źródło: PLAST TEAM
W niepamięć odeszły już czasy, gdy nasze pociechy interesowały rowerki Smoby i zestawy foremek do robienia babek z piasku. Dzieci robią się coraz starsze, a razem z nimi zmieniają się też oczekiwania dotyczące zabawek. W tym artykule przyjrzyjmy się popularnym prezentom dla chłopców, bo w epoce wszechobecnych gier komputerowych trzeba zaoferować im coś rzeczywiście interesującego, by odciągnąć ich od komputerów i playstation.

Doskonłym pomysłem na prezent są bez wątpienia klocki – nie tylko znane na całym świecie Lego, których kolejne serie są marketingową odpowiedzią przemysłu zabawkarskiego na najnowsze produkcje filmowe. Po seriach Gwiezdne Wojny, Indiana Jonesa, możemy teraz nabyć Władcę Pierścieni i Hobbita. Zamiast o tego typu seriach pomyślmy o klockach typowo konstrukcyjnych. Oprócz Lego oferują je firmy Meccano, Eitec czy Bloco. Tego typu zabawki dostarczają nie tylko rozrywki, ale uczą logicznego myślenia i wzbogacają wyobraźnię przestrzenną. Są produkowane dla dzieci w różnym wieku i w bardzo szerokim zakresie tematycznym.

Dla małych chłopców pouczającym tematem zabawy są często dinozaury. Wielu młodych wielbicieli tych prehistorycznych gadów kolekcjonuje przez całe dzieciństwo wszystko, co tylko się z nimi łączy, przy okazji ucząc się wielu interesujących ciekawostek o tych wymarłych gadach. Wrzucając w w Google hasło dinozaury zabawki, otrzymamy listę sklepów oferujących najróżniejsze zabawki dla wielbicieli tych zwierząt – od puzzli, poprzez zestawy małego naukowca, gumowe lub plastikowe figurki tych stworzeń, po zabawki do kąpieli, stempelki i formy do plasteliny

Dla starszych dzieci wymarzoną zabawką są samochody sterowane rc. Oprócz samochodów możemy oczywiście nabyć zdalnie sterowane łodzie, helikoptery, samoloty i czołgi. Tego typu zabawki nie są tanie, to mniej lub bardziej wierne kopie autentycznych aut i wyprodukowane są z profesjonalnych materiałów. Niektóre modele wyprodukowane są do samodzielnego złożenia, a ogólnie rzecz biorąc, to technologiczne cudeńka, które mogą rozwinąć prędkość od 30 do nawet 70 km/h i – w zależności od typu – jeździć po różnym terenie. Zagwarantują wiele godzin świetnej zabawy, i to również dla większych chłopców.

Kiedy ciekawi Cię prezentowany wątek, obejrzyj www a z pewnością zdobędziesz więcej danych na to ciekawe zagadnienie – nie zwlekaj tylko kliknij.

Related Post