Jak urządzić nowoczesne biuro tak aby skupić się na specjalności danej firmy, osobowości ludzi oraz charakteru jaki firma przedstawia?

Coraz więcej przedsiębiorstw zawierza znawcom w dziedzinie architektury wnętrz urządzenie swojego lokum tak aby biuro i firma odzwierciedlały swój charakter. Niejednokrotnie już pracodawca całkowicie zmienia przekonania na temat wpływu otoczenia na nastrój pracownika. Okazuje się, że wydajny pracownik to przede wszystkim szczęśliwy pracownik. Obecnie stawia się na niepowtarzalne wnętrza i nowatorskie rozwiązania, które mają umilić czas spędzany w pracy.

w sali konferencyjnej

Autor: Tim Walker
Źródło: http://www.flickr.com
Biuro powinno być wizytówką firmy. Urządzając nowoczesne biuro należy skupić się na specjalności danej firmy, charakterze właścicieli oraz charakteru jaki firma przedstawia. Aktualnie możemy z pewnością ukształtować biuro, które będzie połączone z designem, indywidualizmem i ekstrawagancją. Biuro powinno robić przede wszystkim znakomite wrażenie na petentach odwiedzających je. Dzięki dobrej aranżacji lokalu, odzwierciedlającej charakter biznesu, klienci z większą chęcią zaufają i skorzystają z twoich usług (z pewnością okaże się przydatne: tutaj). W nowoczesnym biurze ważni są ludzie którzy tam pracują. Inaczej zorganizujemy lokale dla osób pracujących w branży artystycznej, grafików, projektantów, a odmiennie dla księgowych czy prawników. Ważne jest, by osoby pracujące tam, mogły utożsamiać się z miejscem pracy. Przestrzeń winna pobudzać pozytywnie do postępowania. Jasne przestrzenie z mocnymi akcentami kolorystycznymi dają współczesny wygląd i design. Urządzając biuro, trzeba pamiętać o tym, co ma sobą przedstawiać. Co innego jest przecież wymagane w salonie kosmetycznym a co innego u lekarza – meble do salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Odpowiednio zaprojektowane biuro i firma (poznaj propozycje firmy Account sp. z oo) to znakomita wizytówka.

Na przykład lokal z akcentem francuskiego glamour to propozycja na nowoczesne biuro. Przeważają tu monochromatyczne barwy: biały, czarny i szary. Odrobina energetycznej czerwieni doda całości designerskiego akcentu. Jedna ze ścian może zostać ozdobiona strukturą imitującą beton. Na jej tle możemy postawić nietypowe biurko o lśniąco białym blacie. Do tego obraz z czarno-białej ceramicznej mozaiki sąsiadujący z czarną ścianą pomalowaną farbą tablicową. Białe meble dyskretnie wtopią się w tę wysmakowaną scenografię, którą podkreśla sceniczne oświetlenie.Kolejną propozycją może być równie nowoczesne i designerskie biuro (świetna strona) ale pachnące surową Skandynawią. Styl dostosowany do pomalowanej na biało dębowej podłogi.

Do tego oryginalne, piękne schuttersy, kamienna ściana również w bieli. Jedna ściana może być ozdobiona mocnymi, graficznymi czarno-białymi pasami, wślizgującymi się na podłogę. Wystarczy jeden soczysty limonkowy kolor np. na starych drzwiach. Resztę stanowić będą wyszukane dodatki: lampy, niepowtarzalna biała sofa i praktyczny w tym wnętrzu telewizor. Jako silny akcent, możemy jedną ścianę pomalować na czarno farbą tablicową. Dodatkowa warstwa farby magnetycznej da nam powierzchnię, po której można pisać nie tylko kredą, lecz także przyczepiać magnesem kartki. Można wydzielić również kącik wypoczynkowy. Dwa miękkie fotele w kolorze kamiennego beżu oraz oryginalny regał. Dużo osób mówi, że minimalizm i prostota daje poczucie nowoczesności.

Related Post