Wybieramy biuro rachunkowe

Prowadząc firmę, wybór biura rachunkowego jest niezwykle istotny. Nie wolno przecież powierzyć niekompetentnym osobom takich zadań, jak prowadzenie naszych pieniędzy. W tym niedługim artykule doradzę wam, na co patrzeć przy tej trudnej decyzji i jak znaleźć najlepsze biura rachunkowe Poznań.

pieniądze

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Najprościej jest skorzystać z Google. Przykładowo, twoje przedsiębiorstwo funkcjonuje w Poznaniu, egzamin zdadzą takie frazy, jak: usługi księgowe Poznań, biuro księgowe Poznań. Niestety, to dopiero pierwszy krok. Teraz powinieneś odsiać wyniki dla zapytania.

Liczącym się czynnikiem jest naturalnie cena. W zależności od dostępnych funduszy, bez wątpienia powinieneś znaleźć dobre biuro rachunkowe.

Następnie musisz poznać opinie osób, które korzystały z usług księgowych. Można to zrobić osobiście, pytając znajomych lub też przekopać fora internetowe. Czasem biura dają do oceny portfolia i dzięki temu możemy zobaczyć, z jakimi firmami współpracują lub współpracowały poprzednio.

Uwaga! Bardzo ważny punkt. Biuro rachunkowe powinno wykupić ważne ubezpieczenie OC na swoją odpowiedzialność. W przypadku pojawienia się błędów w prowadzeniu ksiąg, ochroni was przed ich reperkusjami. Nie dajcie się nabrać na firmy, które zaniżają cenę swych prac, bo nie wykupiły polisy.

Dalej upewnijmy się, czy biuro rachunkowe legitymuje się licencją Ministra Finansów. To istotna sprawa. Twoją ocenę biura mogą wydatnie ukształtować posiadane przez firmę certyfikaty i dyplomy.

I to już koniec. Na zamknięcie dopowiem jeszcze, że przysłowia „chytry dwa razy traci” i „strzeżonego pan Bóg strzeże” powinny być dla was pomocą przy znaczących wyborach biznesowych. rachunkowe – poczytaj o księgowości online – radca (polecamy odkryj stronę)

Related Post