Kredyt hipotecznyw SKOK

W tym wpisie omówimy sobie sposobie dostania pieniędzy na wymarzony dom lub mieszkanie, jak również konsolidację pożyczek. Takie rzeczy jak wiemy są bardzo kosztowne dlatego różne banki lub spółdzielnie tj. SKOK postanowiły pomóc swoim klientom. W tym poście jednak zajmiemy się na tym co daje nam SKOK kredyt hipoteczny.

Autor: JoshuaDavisPhotography.com

Jak wziąć kredyt mieszkaniowy

Kredyt hipoteczny SKOK to propozycja długoterminowego kredytu na znacznie duże sumy i pięć do aż kilkudziesięciu lat. Takie kredyty SKOK należy przeznaczyć na budowę domu lub mieszkania. Kredyt hipoteczny SKOK zazwyczaj wymaga dodatkowego ubezpieczenia. Kredytobiorca zazwyczaj zobowiązany jest do wykupienia dodatkowej polisy na życie albo zabezpieczenia na okoliczność straty pracy. Dodatkową opcją zabezpieczenia kredytu bywa też wybudowana już część domu. Wspomniane opcje ubezpieczeń powodują że kredyt w SKOK Stefczyka utrzyma ciągłość spłacanych rat nawet po naszej śmierci albo w wypadku gdy pozostaniemy pozbawieni pracy. Jest to o tyle ciekawe że nasza rodzina nie zostaną obciążeni spłatą naszego zadłużenia wobec SKOK.

SKOK Stefczyka kredyt oferowany jest członkom na korzystnych zasadach. Sprawia to że jeśli mamy już ubezpieczenie albo lokatę w SKOK to kredyt w SKOKu będzie miał promocyjne niższe oprocentowanie. Uważam że jest to dodatkowym plusem na rzecz ich oferty. Dodatkowym o którym warto wiedzieć jest fakt że kasa SKOK nie jest instytucja bankową, znaczy to że nie podchodzi on pod ustawy bankowe pod które podlegają wszystkie banki. Dla Ciebie będzie to być wielką ponieważ mamy w ofercie korzystne oprocentowanie.

Kredyty hipoteczne w SKOK-u i nie tylko

Pieniądze, Euro

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

W SKOK kredyt hipoteczny ma dużą popularność – przede wszystkim te na sumę 80-dziesiąt tysięcy PLN. Mogą być udzielane nawet na okres do czterdziestu pięciu lat i w pięciu różnych walutach do wyboru – znaczy to że całkowita suma kredytu rozłożona na miesięczne raty jest na dobrym poziomie który nie zniszczy naszego budżetu. W SKOK kredyt tego typu klienci wykorzystują je na kupno domu. Często zdarza się tak że w takim wypadku spółdzielnia SKOK chce tzw. wkładu własnego – co za tym idzie części nieruchomości. Bywa to traktowane na zasadzie zabezpieczenia kredytu ponieważ kredyty hipoteczne są na nie małe sumy i wiele lat. kolejnym sposobem takiego zabezpieczenia bywa wspomniana już przeze mnie polisa na życie będącej często równowartością kredytu z której pieniądze przepisywane są na kredytodawcę – SKOK. Najlepszym ubezpieczeniem dla banku czy SKOK jest jednak hipoteka na działkę lub nieruchomość – rozwiązanie to dodatkowo generuje wiele innych kosztów takich jak np. wpis do księgi wieczystej, wycena nieruchomości i tym podobne. Ryzykiem takiego rozwiązania dla kredytobiorcy może być to że musi się liczyć z utratą na rzecz banków ziemi lub nieruchomości w sytuacji jego niewypłacalności. Należy również wiedzieć że w wypadku utraty życia wszystkie długi przechodzą na rodzinę kredytobiorcy – dlatego warto zadbać o odpowiednie jego ubezpieczenie. radca (polecamy pod tym linkiem)

Źródło: Plotki.IT

Related Post