Transport i logistyka od jakiegoś czasu, doznały faktycznie potężnego progresu.

A wszystko dzięki temu, iż indywidualne zarządzanie transportem towaru jest o wiele prostsze niż kiedyś. Przed laty trzeba było polegać jedynie na transporcie rzecznym bądź za pośrednictwem kolei. Obecnie największą popularność zyskuje transport drogowy, zwany inaczej motoryzacyjnym. W końcu transport towaru samolotami nadal jest mało ekonomiczny. Ale czy na dostarczaniu różnych rzeczy można zyskiwać pieniądze jedynie wykonując usługi logistyczne dla poszczególnych rzeczy?

ciężarówka

Autor: Barry Lewis
Źródło: http://www.flickr.com
Wychodzi na to, że nie tylko. Mianowicie warto pamiętać, iż jeśli jakaś firma ma spory asortyment pojazdów, jak i również naczep i dodatkowych akcesoriów, to może proponować innym firmom ich wypożyczenie. W takiej sytuacji jeżeli ktoś przykładowo w jednym dniu potrzebuje samochodu ciężarowego, to tak naprawdę nie będzie w tym celu zamawiał tak drogiego auta. Wynajem naczep ciężarowych bWynajem naczep (http://www.mtc-rental.pl/oferta.html)sprawdza się w sytuacji rozwijających się firm transportowych, tych w których jest duże zainteresowanie na samochody, jak i również dla przedsiębiorstw dopiero co otwartych, nie posiadających aż tak wielkiego kapitału, na zakupienie całego kosztownego asortymentu – odwiedź polecaną stronę www.

Jak już wcześniej powiedziano, można bez problemu wynająć naczepę ciężarową wyłącznie na jeden przewóz. Między innymi okazało się, że kontrahent ma priorytetowe zlecenie przewozu poszczególnego towaru, jednak niestety w naszej bazie nie ma ani jednej wolnej naczepy, ponieważ wszystkie są w chwili obecnej w podroży, albo też niektóre z nich są w naprawie.

Transport ciężarowy

Autor: Glen Wallace
Źródło: http://www.flickr.com
Wtedy błyskawicznie można zadzwonić do tego typu placówki, która wynajmuje naczepy. Jednak warto pamiętać również, że wynajem naczep ciężarowych możliwy jest na dłuższy okres czasu. W takim przypadku także zawierana jest umowa leasingowa. Aczkolwiek na pewno będzie się ona opierała już na dużo bardziej lepszych kwotach.

Pragniemy zaprezentować Ci następny nasz wpis – myślimy, że Ci się spodoba. By go przejrzeć, najedź na link tu… (http://www.bosch-industrial.pl/articles/news/Kotly-parowe) i gotowe.

Ponieważ im dłużej się wynajmuje auto bądź naczepę, w takiej sytuacji można mówić o malejącej stawce za dobę. Placówka korzystająca z naczep ma dużo niższe rachunku, a także może zdecydowanie więcej zarobić na tego typu naczepie, dlatego że ma ją w pełni dyspozycyjną.