Większość hoteli w Rzeszowie mająca wysokiej jakości sale zebraniowe zaprasza do skorzystania w ich propozycji

Organizację organizujące zebrania biznesowe czy szkoleniowe nierzadko wyszukują właściwych sal konferencyjnych, z opcją umieszczenia członków konferencji i gości w pomieszczeniach hotelowych. Jest to nierzadko wygodnym rozwiązaniem, gdy zebrania trwają do późnych godzin wieczornych bądź kilka dni.

Miasto Rzeszów ma więcej niż 30 miejsc, gdzie są sale konferencyjne. Wolno tam zaaranżować zebrania, treningi, bankiety Poznań imprezy integracyjne Poznań, itd. Między innymi Hotel Bristol w Rzeszowie ma aule mającą nowoczesne i wydajne wyposażenie i wejście do bezprzewodowego Internetu, stolik kawowy, gdzie jest zazwyczaj woda mineralna, kawa, herbatka, chrupkie ciasteczka i ciasta konferencyjne.

hotel

Autor: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe
Źródło: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe

Jest też ewentualność zamówienia dla uczestników konferencji lunchu z jednego dania w hotelowej restauracji. Dla uczestników szkoleń proponuje także interesujące upusty na noclegi ze śniadaniem. Kolejnym miejscem jest Hotel Hotel kasprowy – przyjazny dzieciom Ambasadorski, mający 4 sale narad, które mogą zmieścić od 12 do 130 ludzi. Aule te są przygotowywane do organizacji każdego rodzaju seminariów, narad, szkoleń lub spotkań biznesowych i bankietów. Też gwarantuje możliwość użytkowania z nowoczesnego wyposażenia multimedialnego, na przykład projektora, ekranu, odtwarzacza DVD, wizualizera, a też mikrofonu bezprzewodowego, układu głosowego oraz wjazdu do Internetu. Proponuje również usługi gastronomiczne i profesjonalną obsługę. Hotel Rzeszów to kolejny ogromny kompleks konferencyjny. Jako jedyny na Podkarpaciu proponuje kilkanaście sal konferencyjnych wyposażonych w najnowszej generacji wyposażenie audio-wizualne. Największa aula może zgromadzić nawet 1000 osób. W kompleksie może odbywać się kilkanaście szkoleń równolegle dla nawet 2500 gości. To wyłączne takie miejsce w Rzeszowie, gdzie odbywają się konferencje, szkolenia, bankiety, przedstawienia i występy. Większość hoteli mających sale konferencyjne w Rzeszowie jest w pełni przygotowana audio medialnie na różne treningi.

Related Post