Żydowska kultura dla ciekawych

Wiele mówi się oczywiście o polskich uczelniach, bo to przede wszystkim do nich chodzą nasze maluchy.

Znacznie częściej rozprawia się też o szkołach angielskich, gdzie wszystkie zajęcia są wykładane właśnie w tym języku, a idzie tutaj przede wszystkim o jego rzetelniejszą naukę, tak by w przyszłości znacznie lepiej się nim posługiwać, a co się z tym wiąże, by też mieć większe okazje na znalezienie fajnej oraz pociągającej pracy.Szkoła Żydowska we Wrocławiu również funkcjonujeJednak tak rzeczywiście całkiem niedużo obywateli rozumie, że istnieje szkoła Żydowska we Wrocławiu. Otwarta w 1997 roku przez zasłużonego działacza żydowskiego Jerzego Kichlera wraz z rabinami oraz fundacją, raduje się w tym momencie sporym zaciekawieniem.

Autor: Marian Schmidt
Źródło: Marian Schmidt

Początkowo mieściła się w mieszkaniu, później dokupiono jeszcze jedno piętro, w pewnym czasie uczniów było tak sporo, że zostali oni przeprowadzeni do budynku w którym kiedyś także mieściła się szkoła podstawowa żydowska.

Jeśli jesteś zdania, że omawiany tutaj artykuł ma niezwykle intrygujące informacje, to wejdź na pełny wpis (http://www.bartfan.eu/kategoria-produktu/czekolady/), który również Cię pochłonie bez reszty.

Teraz szkoła ta swoją placówkę posiada w starej willi należącej do dwóch braci architektów, którzy są żydowskiego pochodzenia.

Wrażliwość jest bardzo istotnaPoza zwykłą wiedzą, jaką uczniowie głównie uzyskują w szkole, tu kładzie się także spory nacisk na wrażliwość i talent. Są one rozbudowywane, do każdego żaka pochyla się indywidualnie i jeśli tylko ma on jakieś problemy z opracowywanym materiałem czy z późniejszym rozwijaniem własnych talentów, to zawsze może liczyć na wsparcie ze strony wspaniałych pedagogów. Obowiązkowo trzeba wspomnieć, że szkoła pokazuje wartości zgodnie ze własną nazwą, która w języku żydowskim oznacza „pokój wam” – szczegóły na

Zapoznajmy się z jej programem
Jeżeli pomyślimy, iż to odpowiednie miejsce dla naszego dziecka, kiedy kultura żydowska jest nam bardzo niedaleka oraz pragniemy, aby nasze dziecko nie tylko przyswajało wiedzę, ale też żeby wraz z pozostałymi kolegami oraz gronem pedagogicznym poznawało żydowskie święta, to bez wątpienia zapisanie do tej szkoły będzie najwspanialszą decyzją, jaką będziemy mogli powziąć odnośnie jego nauką. Zwłaszcza, że poza jego mózgiem, odpowiednio rozwijany i kierowany będzie też jego duch, jak oraz wartości, które będzie wyznawał.