Certyfikat prince2 będzie idealny dla ciebie jeżeli działasz jako kierownik projektów

kiedy pracujesz w dużej organizacji i chcesz się wspinać najwyżej po szczeblach kariery, wówczas na pewno powinna zainteresować Cię możliwość wyrobienia certyfikatu Prince2. Ten szanowany na całym świecie certyfikat można zdobywać już od 1989 roku. Został on wtedy opracowany przez zrzeszenie Central Computer and Telecommunications Academy, która z kolei przekształciła się w Office of Government Commerce. Certyfikat prince2 będzie doskonały właśnie dla Ciebie kiedy pracujesz jako kierownik projektów.

menedżer

Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli jesteś managerem, wtedy również na pewno powinieneś przemyśleć możliwość zrobienia takiego certyfikatu. Możesz także wziąć to pod uwagę jeśli poszukujesz pracy w charakterze lidera. Dużo projektów, szczególnie rządowych szukając pracowników wyższego szczebla, bez wątpliwości niejednokrotnie wymaga legitymowania się certyfikatem Prince2. Dzisiaj są dwa rodzaje certyfikatów Prince2 – sprawdź pod tym linkiem.

Kiedy chcesz mieć niższy stopień Prince2, wtedy musisz wyłącznie przystąpić do egzaminu. Nie musisz kończyć żadnych praktyk – musisz jedynie pozytywnie przejść test. Jeśli Ci się to uda, wtedy możesz już posługiwać się certyfikatem Prince2, który jest szanowany na całym świecie. Koszt takiego egzaminu to dzisiaj około tysiąc złotych. kiedy zdecydujesz się na podejście do egzaminu, wtedy musisz naprawdę porządnie się przygotować. Egzamin jest dość ciężki, dlatego odpowiednie przygotowanie się do niego zajmuje nieraz naprawdę dużo czasu.

zarządzanie projektami

Autor: KOMUnews
Źródło: http://www.flickr.com
Drugim poziomem certyfikatu jest Prince2 Practitioner, który obliguje Cię do przeprowadzania kursów z zakresu Prince2. Cena przystąpienia do takiego egzaminu to mniej więcej dwóch tysiące złotych i jest on niewątpliwie o wiele cięższy niż certyfikat certyfikat ce wstępny.

Odczuwasz niedostateczną ilość wiadomości na czytany temat? Zajrzyj na kolejną witrynę i tam czeka na Ciebie dalsze kompleksowe opracowanie tej tematyki.

Aby uzyskać więcej wiadomości na temat certyfikatów Prince2, warto między innymi pogrzebać trochę w internecie. Jeżeli wpiszesz w wyszukiwarkę internetową hasło „Prince2 egzamin”, bez wątpienia uzyskasz wiele informacji. To fantastyczny sposób, aby dowiedzieć się wszystkiego, co tylko jest Ci konieczne. Jeżeli zdecydujesz się na podejście do egzaminu, wówczas będziemy za Ciebie mocno trzymać kciuki.

Related Post