Dlaczego warto firmom dokonywać inwestycji w programy lojalnościowe?

Jak dziś postrzega się lojalność? Lojalność ma wydźwięk pozytywny, to wyraz kojarzący się z szczerością i z pewnego rodzaju dobrem. Czym więc są w takim razie programy lojalnościowe? Otóż programy lojalnościowe w pewien sposób działają tak, że zostajemy wierni określonym producentom nieważne czy chodzi o ciuchy czy o coś do zjedzenia.

LoyaltyZen
Kiedy mamy kartę stałego klienta w którymś z butików, to do tego sklepu skierujemy kroki, gdy potrzebujemy kolejnej sukienki koktajlowej. Gdy kończą nam się perfumy idziemy do perfumerii, która też dała nam tego rodzaju kartę. Jesteśmy wierni konkretnym markom, bo a) nigdy nas nie zawiodły, b) dzięki temu dostajemy różnego rodzaju rabaty, o których ludzie kupujący gdzie popadnie nie mogą się starać. To obustronne korzyści. Mimo, to o wiele więcej niż klient otrzymuje firma.

Programy lojalnościowe (przeczytaj informacje na tej stronie: ) stały się genialnym marketingowym dziełem, które dało możliwość bez dodatkowej promocji pozyskać konsumentów. Wystarczy, że wejdziemy, do jakiegoś sklepu i zakupimy zakupy, za które dużo zapłacimy. W tym momencie z automatu wręcz ekspedientka (uprzejma i uśmiechnięta) zaprosi nad do założenie karty stałego klienta, wspomni o zniżkach, powie, że taka karta jest bezpłatna i już! daliśmy się usidlić.

Nie zwlekaj! Jeśli zaciekawił Cię ten opis, to wejdź w adres tej strony i odkryj, co dla Ciebie z pasją opracowaliśmy.

Oczywiście są osoby, które nadal będą biegały z jednego sklepu do drugiego sklepu nie patrząc na to, że w tym czy innym sklepie mają kartę stałego klienta. Jednak duża liczba osób zechce pójść tam gdzie dodatkowo uda jej się coś zyskać. W Polsce w wielu sklepach mamy do czynienia z tego typu programami lojalnościowymi, z których o wiele entuzjastyczniej korzystamy.

Related Post