Etapy rozliczania PIT-u przez Internet

Gdy trafili Państwo na naszą stronę internetową, to oznacza, że jesteście już wyczerpani ręcznym uzupełnianiem zeznania podatkowego, a stanie w rozległych kolejkach na poczcie albo w urzędzie skarbowym to nie dla Was.

Faktoring

Autor: David Goehring
Źródło: http://www.flickr.com

Czas to obecnie towar wyjątkowo deficytowy i w wielu przypadkach nie można pozwalać sobie na jego marnotrawienie. Jeśli zatem jest możliwość jego zaoszczędzenia, to trzeba koniecznie z niej skorzystać. Wykorzystanie przygotowanego przez nas narzędzia do rozliczania podatku dochodowego od osób fizycznych drogą internetową, bezsprzecznie zaoszczędzi Państwu czas i nerwy związane ze staniem w kolejkach – .

Rozliczenie PIT krok po kroku to zadanie niezwykle banalne, które potrwa wyłącznie kilka minut.

Zainteresował Cię ten tekst? Odwiedź pełen tekst (http://www.pischool.pl/podstrona/12/), a odkryjesz więcej informacji na ten temat, które na pewno Cię zaciekawią.

Nakłaniamy, toteż do poświęcenia kilku minut i przekonania się jak błyskawicznie i sprawnie może przebiec e-rozliczenie.

Na samym początku trzeba wybrać typ zeznania podatkowego i przygotować dokumenty, które będą niezbędne do jej uzupełnienia. W razie wątpliwości program udzieli Państwu w tym zakresie odpowiednich wskazówek (tj. czy wybrać PIT 36, PIT (zobacz rozliczenie przez internet) 37 czy inne). Do formularza zeznania podatkowego wpisuje się następnie swoje dane osobowe oraz informacje o źródłach i wysokości pozyskanego przychodu – Koniec roku podatkowego? Pomyśl o tym już dziś!.

Po właściwym wypełnieniu tych kolumn można przystąpić do wyboru należnych ulg podatkowych. Nasz program daje też szansę przeznaczenia jednego procenta podatku na wspomożenie działalności wskazanej organizacji. Wszystkie omyłki pojawiające się w formularzu program kontroluje na bieżąco.

Gotowy formularz można następnie złożyć elektronicznie przy wykorzystaniu strony online bądź też wydrukować go i dokonać rozliczenia w standardowy sposób.

Sprawdź:

Related Post