Czy należy trzymać finanse na koncie w banku

Dziś banki oferują nam założenie konta bankowego za free. Jednak, co kryje się pod tym za darmo? Czy chodzi o to, że po prostu założenie rachunku jest darmowe, a za prowadzenie go musze już płacić? Odpowiedź jest prosta, to zależy od oferty wybranego przez nas banku. Są banki, które proponują konto bankowe bez opłat. Takie konto jest bezpłatne. To naprawdę dobra oferta. Zwłaszcza, że czasem koszty za prowadzenie konta i np. dostępność wszystkich bankomatów za darmo sprawa, że płacimy dziesięć złotych, czyli czyli przez rok płacimy ponad sto złotych, to zaczynamy się zastanawiać, czy aby na pewno jest to konieczne.

bank

Źródło: http://pixabay.com
W chwili, gdy korzystamy z dwóch bankomatów w naszym mieście i należą one bankomatów banku, w którym mamy konto, czyli są bezpłatne, to, po co tracić ponad sto złotych rocznie na rzeczy, z których nawet nie korzystamy. Tak, więc kiedy decydujemy się na założenie konta sprawdźmy dokładnie na jakiś zasadach jest ono prowadzone – , bo może warto zapytać czy dana placówka nie ma w swojej ofercie konta, które nie generuje dodatkowych kosztów od posiadacza. W większości banków są takie oferty, ale nie wszyscy o nich mówią.

Unijne przepisy, normy i obowiązki to jedno, nie zapominajmy, że poza nimi posiadamy jeszcze swoje prawa. Jednym z prawa jest między innymi pozyskiwanie dotacji unijnych – . Tu w zależności, na co tak naprawdę potrzebujemy środków. Dotacje unijne są rozparcelowywane tak, by wszyscy chętni mogli z nich skorzystać począwszy od rolników, a skończywszy na osobach mających w planach założenie własnego interesu.

Nie zapominaj o tym, że masz możliwość przeczytać kolejne ciekawe wpisy – trzeba jedynie na tej stronie www (bscav.eu/oferta/tlumaczenia-symultaniczne/) wejść w zaznaczony link.

Jeżeli zależy nam na tym, by dostać dotację trzeba się postarać. W miastach wojewódzkich bez problemu uzyskamy informacje co do tego, co należy zrobić, by móc pozyskać dotacje unijne.

finanse

Autor: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com
W wielu powiatowych miastach też nie powinno być problemu z dostępem do informacji, gorzej może być w małych miejscowościach. Jednak wystarczy wpisać właściwą frazę w wyszukiwarce internetowej i otrzymamy wiele potrzebnych danych w tym między innymi adresy miejsc, do których powinniśmy się zgłosić po dokładne informacje. Wspólnota Europejska to nowe możliwości, które dają możliwość rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw, wspierają między innymi rolników właśnie przez dotacje unijne. Wielu ludzi jest nastawionych źle do tego rodzaju dofinansowania, jednak, jeśli przekonamy się, na czym ono dokładnie polega nasze obiekcje na pewno znikną.

Related Post