Ubezpieczenie na życie to rozsądny wybór

kobiety

Autor: Alex E. Proimos
Źródło: http://www.flickr.com
ING Życie to przedsiębiorstwo z długoletnią tradycją, wielorakim doświadczeniem oraz mnóstwem usatysfakcjonowanych klientów. Wszystko to nie stało się samo. ING Życie posiada wielu specjalistów w swojej dziedzinie, którzy są świadomi tego jak ważna dla ich klientów jest praca, którą wykonują. Wiedza i doświadczenie pozwoliły na określenie porządnej i dopasowanej do różnych potrzeb oferty, w skład której wchodzą ubezpieczenia grupowe i indywidualne na życie i zdrowie oraz fundusze inwestycyjne i różnorodna polisa na życie.

Ubezpieczenie na życie i zdrowie daje głównie poczucie bezpieczeństwa. Wybór tej usługi to możliwość ochrony krewnych lub pracowników na wypadek śmierci lub ciężkiej choroby.

Przeczytaj więcej na temat (https://www.pitprojekt.pl/program-do-pit-11-krok-po-kroku/) innego tego typu artykułu – są w tamtym miejscu zamieszczone bardzo użyteczne dane, które na pewno docenisz w praktyce.

Wypłacone wtedy ubezpieczenie pozwoli nie przejmować się sytuacją materialną i skupić się na relacjach rodzinnych czy przyjacielskich. Wybór spośród 11 oferowanych form ubezpieczenia podzielonych w ramach różnych potrzeb, grup wiekowych czy zakresu ubezpieczenia pozwala dobrać usługę do indywidualnych wymagań klienta.

Fundusze emerytalne przedstawiane przez ING Życie to OFE do wyboru którego jesteśmy zobowiązani, dobrowolne IKE oraz prywatne fundusze emerytalne, które pozwalają regularnie gromadzić oszczędności i inwestować je dla powiększenia przyszłej emerytury. Wygodne życie na emeryturze nie jest nierealne jednak, aby je mieć trzeba zadbać o swoją przyszłość i zacząć oszczędzać jak najwcześniej.

Uzupełnieniem opisanych usług będą naturalnie ubezpieczenia inwestycyjne. Pozwalają one na gromadzenie w miarę możliwości oraz pomnażanie wartości naszego kapitału. Usługa w ramach, której ING Życie łączy fundusze inwestycyjne i ubezpieczenie na życie i zdrowie pomaga osiągnąć zyski wyższe niż na zwykłych lokatach bankowych i oferuje większe poczucie bezpieczeństwa.

Wszystkie opisane usługi pozwalają zadbać o przyszłość swoją i najbliższych oraz porządniej przygotować się na niepowodzenia. ubezpieczenia (zobacz także ubezpieczenia wrocław)

Related Post